(22) 864 39 99 530 427 437

Profesjonalne i rzetelne opinie medyczne dla Prokuratury, Policji i Sądów

Biuro Opinii Medycznych jest specjalistyczną instytucją, która od 10 lat wykonuje profesjonalne opinie medyczne dla Prokuratury, Policji i Sądów w całej Polsce.

Najszerszy zakres ekspertyz oraz kadra profesorska, która opiniuje w zakresie błędów medycznych gwarantuje najwyższą jakość opinii, które dostarczą niepodważalnych dowodów w sprawie niezbędnych do postawienia zarzutów i wymierzenia sprawiedliwości.

Co nas wyróżnia i dlaczego warto z nami współpracować?

  10 lat doświadczenia

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w orzecznictwie medycznym dla Prokuratury, Policji i Sądów. Zapewniamy kompleksowy zakres opinii medycznych wykonywanych przez interdyscyplinarny zespół najwyższej klasy klinicystów.

  Najlepsi eksperci – kadra profesorska

Niezawodność naszych opinii medycznych jest zasługą naszego zespołu ekspertów składającego z kadry profesorskiej oraz biegłych sądowych i lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w opiniowaniu.

  Najszerszy zakres ekspertyz – 56 specjalizacji medycznych

Wydajemy profesjonalne opinie z zakresu 56 specjalizacji medycznych - każdej dziedziny medycyny, sporządzając kompleksowe opinie zespołowe dotyczące różnorodnych przypadków medycznych, w tym szczególnie skomplikowanych spraw.

  Szybkie terminy

Wiemy, jak ważne jest szybkie uzyskanie kluczowego dowodu w sprawie w postaci rzetelnej i profesjonalnej opinii medycznej, na której można polegać, dlatego zapewniamy przygotowanie wysokiej jakości opinii medycznych w krótkim terminie.

  Bezpłatna wycena materiałów

Przed rozpoczęciem współpracy wykonujemy bezpłatną wycenę materiałów.

  Gwarancja jakości

Gwarantujemy najwyższej jakości, niezawodne i kompleksowe opinie błędów medycznych oraz 100% satysfakcję ze współpracy.

Profesjonalne i rzetelne opinie medyczne, na których można polegać?

Wykonamy je dla Państwa szybko i terminowo.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. (22) 864 39 99 50 lub +48 530 427 437.